Tip ke čtení na dlouhé zimní večery

O_BetusceAprinciLetak1-page-001-211x300

V letošním roce byla vydána moje knižní prvotina, pohádka o Bětušce a zakletém princi. Knížka je určená hlavně dětem, ale mohou v ní najít zálibu i dospělí. K hraní na klavír jistě patří i živá a bohatá fantazie,  A proč zrovna pohádka? Protože spolu s našimi hrdiny můžeme prožívat úžasné dobrodružství, čelit různým nebezpečím, v pohádce jsou možná kouzla i nadpřirozené bytosti, ale nakonec vše dobře skončí.

A tak to je i v mé pohádce. Zakletý princ bude nakonec vysvobozen a všechno dobře dopadne. Prožijete dobrodružství, u kterého se nebudete nudit. Příběh o přátelství, lásce, odvaze a víře, že všechno zlo se dá překonat, je vyprávěný očima hlavní hrdinky Bětušky. Kromě ní a již zmíněného prince se seznámíte také s mnoha dalšími postavami, jako je čarodějnice, královský šašek, zahradník, věštkyně nebo král s královnou.

 

Abyste nekupovali zajíce v pytli a udělali si představu o tom, jak je knížka napsaná, zde je malá ukázka.

zadní strana

Pokud i Vy máte rádi pohádky, knížku si můžete objednat v internetovém knihkupectví www.stahuj-knihy.czKnížka Vám po objednání a provedení platby do týdne přijde domů.

Pokud se Vám pohádka líbila, nebo i pokud se Vám třeba nelíbila, neváhejte mi napsat! Vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá pro mou budoucí další práci.

Přeji Vám krásné zážitky při čtení

Eva Suchánková

 

Komentáře
Eva Lorenc