Chcete získat praxi ve hře z not?

pak vás zvu do minikurzu

Základy hry z not

Pro plynulé čtení not je praxe přímo u klavíru je nenahraditelná. Jedině hraním z not si noty v notové osnově opravdu osvojíte.

Ještě hrát na klavír neumíte? NEVADÍ! Minikurz jsem připravila tak, že ho zvládnou i naprostí začátečníci.

Ve více než 10 praktických lekcích položíme společně základy vaší hře z not u klavíru a zahrajete si podle not první písničky.

Získáte praxi při čtení not v houslovém i basovém klíči

Osvojíte si 3 metodické postupy, které vám usnadní hru z not

Nezapomeneme procvičit základní hudební rytmus, křížky a béčka

Jak minikurz probíhá:

"Minikurz je naprosto skvěle zpracovaný. Pořídila jsem si ho pro inspiraci do své pedagogické praxe. Rovnou seznamuje zároveň se čtením not v houslovém i basovém klíči, a díky tomu basový klíč nemusí být od začátku něco "složitějšího". Zaujala mě metoda použití rytmických slabik při nácviku rytmu. Tento kurz bych doporučila všem, kteří se bojí toho, že hra z not je nad jejích síly."
Daniela Humlová
Příbram
"Doporučuji všem, zejména začínajícím hudebníkům, oceňuji profesionální přístup lektorky Evy, velmi srozumitelné vysvětlení tématu, vhodně zvolené tempo výkladu, příjemná atmosféra, Eva je moc milá a je vidět, že i práce baví."
Sylvie Pospíšilová
"Evička vysvetluje hudební teorii na příkladech, které pochopí snadno úplně každý. V krátkém čase se naučím spoustu nových věcí zábavnou formou."
Jana Kajnarová

Objednejte nyní a získejte okamžitý přístup do minikurzu!

Minikurz vás vyjde na 790 Kč.

Jsem Eva Lorenc, těší mě!

Jsem klavíristka a nadšená pedagožka hry na klavír. Mám vystudovanou Akademii múzických umění v Praze a v oboru klavírní pedagogiky dokonce i doktorát. Moje metoda výuky studenty velmi baví a přináší jim dobré výsledky.

Vytvořila jsem unikátní online projekt věnovaný hraní na klavír, aby se každý, kdo po tom touží, mohl naučit hrát. Moje motto je „ať vám hraní na klavír přináší do života radost“.

Svými výukovými materiály a online kurzy hry jsem pomohla už tisícům klavíristů zvládnout klavírní začátky a hraní na klavír si opravdu užívat.

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

Zvu vás na workshop ZDARMA

Zrychlete své klavírní pokroky

aneb jak si vystavět repertoár

Naučte se využít čas u klavíru efektivně, strategicky plánovat svůj repertoár, a vytvořte si jasný plán, co hrát v roce 2024!

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00