Osvojte si základy hry z not!

Jako klavírní začátečník se určitě snažíte pochopit čtení not v houslovém a basovém klíči.
A možná to pro vás není vůbec snadné!

Teorie čtení not, kterou se dočtete v tištěných publikacích, je jedna věc, ale praxe přímo u klavíru, kdy z not máte skutečně zapsanou písničku nebo melodii zahrát, je věc druhá.

A já vás tou praxí ve čtení not ráda provedu, ať na to nejste doma sam/a a nemusíte tápat, jak noty z houslového a basového klíče přenést na klaviaturu!

Chcete získat praxi ve hře z not?

Pokud ANO, pak vás srdečně zvu do minikurzu

Základy hry z not

Co vás v minikurzu čeká:
"Milá Evičko, moc děkuji za krásný minikurz. Dnes jsem ho celý prošla. Je to skvělá práce. Ta rytmická cvičení jsou pro přímo pro mě. Mám problém s rytmem - stále mám tendenci zrychlovat. Hluboce obdivuji Tvé didaktické schopnosti, vynalézavost, trpělivost a empatii. Moc se těším na další kurzy."
Věra Narovcová
Praha

Ještě hrát na klavír neumíte? NEVADÍ! Minikurz jsem připravila tak, že ho zvládnou absolvovat i naprostí začátečníci!

Cena minikurzu je 790 Kč.

Jak minikurz probíhá:

"Minikurz je naprosto skvěle zpracovaný. Pořídila jsem si ho pro inspiraci do své pedagogické praxe. Rovnou seznamuje zároveň se čtením not v houslovém i basovém klíči, a díky tomu basový klíč nemusí být od začátku něco "složitějšího". Zaujala mě metoda použití rytmických slabik při nácviku rytmu. Určitě metodu plánuji využít v rámci výuky. Tento kurz bych doporučila všem, kteří se bojí toho, že hra z not je nad jejích síly."
Daniela Humlová
Příbram

Objednejte si minikurz hned teď:

2022 © Eva Lorenc, Procházka světem klavíru | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky | Kontakt