workshop zdarma

Jak si samostatně vystavět repertoár a vyhnout se 3 nejčastějším chybám

Naučte se strategicky přemýšlet o vašem klavírním repertoáru a volte nové skladby tak, aby vás nejen bavily hrát, ale také vás posouvaly dál na vaší klavírní cestě a pomáhaly vám rovnoměrně zlepšovat vaši techniku i hudební výraz. Vyhněte se 3 nejčastějším chybám, které vás zbytečně brzdí a možná ani nevíte, že je děláte!

Ve čtvrtek 25. 11. 2021 v 18:00.

Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko CHCI SE REGISTROVAT NA WORKSHOP souhlasíte s tím, že Vám budu posílat emailem informace k workshopu, s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že Vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu Vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

Co se na tomto zbrusu novém workshopu naučíte:

Tento workshop je pro vás vhodný, pokud:

Krásný den! Jsem Eva Lorenc...

Hraním na klavír žiju už od dětství a jsem nadšená pedagožka a klavíristka. Jako studentka jsem se každý nový školní rok setkávala se stejnou výzvou: jak si vybrat repertoár na celý rok dopředu. 

Sama na sobě jsem otestovala mnoho variant a samozřejmě jsem někdy šlápla i vedle. Jako pedagožka jsem čelila podobné výzvě: jak poskládat dobře repertoár pro moje studenty tak, aby se rozvíjeli rovnoměrně po hudební i technické stránce, a aby repertoár fungoval dobře jako celek, který mé studenty nepřehltí, naučí to, co má, rozvine pianisticky dál a bude je bavit i v případě, že budou stejné skladby cvičit delší dobu. 

Pokud se chcete dozvědět, jaké strategie mi v souvislosti s plánováním repertoáru nejlépe fungují a jak se i vy můžete začít dívat na výběr vašich nových skladeb novýma očima, pak je tento workshop pro vás jako dělaný.

Registrujte se na workshop, abyste ho nezmeškali!

2021 © Eva Lorenc – Obchodní podmínky – Ochrana osobních údajů – Kontakt