Vítejte na mých stránkách o hře na klavír!

Jmenuji se Eva Lorenc (dříve Suchánková) a jsem autorkou projektu Procházka světem klavíru. Ráda bych vám zjednodušila orientaci na mých stránkách, abyste věděli, co všechno tady najdete a s čím vám mohu pomoct.

Hledáte inspiraci pro vaše hraní na klavír, pro hraní vašich dětí anebo jste učitelé a zajímají vás nové materiály, noty či nápady do výuky hry na klavír? JSTE TU SPRÁVNĚ! Ráda se s vámi podělím o svoje nápady, a pomohu vám k tomu, aby vás hraní na klavír nejen bavilo, ale abyste i dobře a kvalitně hráli!

Rozcestník

Jste tu poprvé? Vyberte si téma, které vás nejvíce zajímá, a já vás nasměruji na TOP obsah, kterým je dobré u mě na stránkách začít!

1. Chci začít nejoblíbenějšími články na blogu

Chcete začít tím nejlepším? Tak jdeme na to. 🙂 Nové články píšu zhruba jednou měsíčně, takže už je jich od roku 2016 na mém blogu pěkná hromádka. Pro lepší orientaci tak můžete využít třídění podle rubrik anebo si zadejte do pole vyhledávání heslo, které vás zajímá, a zobrazí se vám vše, co jsem k tomu vytvořila.

Tady najdete články, které u mě čtenáři čtou a lajkují nejvíce →

2. Chci se podívat na výuková videa

Videa jsou v online výuce hry na klavír nepostradatelná. Proto mám svůj YouTube kanál, na kterém najdete plno videí a inspirace pro vaše hraní a cvičení. Můžete brouzdat videi na hlavní stránce nebo si vybrat z různých playlistů. Pokud se chcete něco naučit, zvolte playlist Klavírní rychlovky nebo Minikurz pro klavíristy.

Přejít na klavírní YouTube kanál →

3. Sháním neoposlouchané noty pro klavír

Pod mýma rukama vzniklo několik krásných originálních sbírek vhodných pro začátečníky až středně pokročilé, ze kterých se můžete radovat. 

Tady jsou skladby pro klavír →

4. Jsem dospělý začátečník a chci se naučit hrát na klavír

Tak to jste tu správně! Pro dospělé mám vytvořeno plno materiálů, a dokonce i online kurz hry na klavír, ve kterém vás provedu hraním úplně od začátku. Tady najdete to nejlepší, co jsem vytvořila na míru pro dospělé začátečníky.

Přejít na materiály pro dospělé začátečníky →

5. Sháním materiály pro děti

I pro děti jsem toho vytvořila spoustu. Ukážu vám ty nejoblíbenější e-booky, články a další materiály, které vašim dětem nebo vašim žáčkům určitě udělají velkou radost a pomohou jim se v hraní na klavír posunout dál! Tady najdete to nejlepší, co jsem vytvořila na míru pro děti u klavíru.

Přejít na materiály pro děti u klavíru

6. Kdo je Eva? Chci o ní vědět něco víc

Zajímá vás moje cesta životem a světem klavíru? Klavír je neoddělitelnou součástí mého života. Miluju všechno okolo něj – hraní na klavír, poslech klavírních skladeb, baví mě učit druhé hrát na klavír i inspirovat lidi okolo sebe a dělit se o všechno, co o hraní na klavír vím a co umím. 

Tady si přečtěte něco víc o mně

Přeji vám mnoho příjemných chvil strávených na mých webových stránkách s projektem Procházka světem klavíru. Pokud vás bude zajímat nějaké téma, které na mém webu o klavíru nenajdete, neváhejte mi napsat!

Mějte se krásně a ať vám hraní na klavír přináší do života radost!

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

Zvu vás na workshop ZDARMA

Zrychlete své klavírní pokroky

aneb jak si vystavět repertoár

Naučte se využít čas u klavíru efektivně, strategicky plánovat svůj repertoár, a vytvořte si jasný plán, co hrát v roce 2024!

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00