Rozcestník skladby pro klavír

Noty pro klavír i pro potěšení ze hry

Níže najdete skladby pro klavír, které jsem složila či aranžovala. Potěší vaše srdce a pomůžou zdokonalit vaši klavírní techniku!

1. Sbírky vhodné pro začátečníky

Klavírní bonboniéra

Sbírka 14 skladeb, která potěší vaše srdce, pohladí vaši duši a pomůže rozvinout a zdokonalit vaši klavírní techniku.

České vánoční koledy

České vánoční koledy s klavírními doprovody

20 těch nejkrásnějších českých koled v jednoduchých úpravách, které zvládnout zahrát i začátečníci.

2. Sbírky pro mírně až středně pokročilé hráče

12 etud pro mírně pokročilé klavíristy

Etudy jsou zaměřené na různé druhy klavírní techniky, kterou vám tak pomohou procvičit. Nehledejte nezáživná technická cvičení. Moje etudy jsou půvabné hudební kousky, které mají přednesový charakter. 

Ukolébavky s klavírními doprovody

12 ukolébavek českých i klasických autorů upravených jako přednesové skladby. Nechybí Smetana, Brahms, Mozart ani lidové písně. 

3. Ke stažení zdarma

Ráda se zabývám aranžemi různých skladeb nebo písní, ze kterých tvořím milá klavírní dílka. Níže si můžete poslechnout něco z této mé tvorby a noty si stáhnout v PDF pomocí odkazu pod videi. 🙂

Koleda O Holy Night

Téma z Harryho Pottera

Téma z Pirátů z Karibiku

4. Pojďme se potkávat pravidelně!

Chcete pro své hraní udělat maximum? 🙂 Staňte se členy mé databáze a já vám budu ráda pravidelně posílat informace o tom, co nového zase vytvořím. O své čtenáře se pečlivě starám. 

My Newsletter

Po vyplnění emailové adresy vám budu pravidelně posílat tipy ke cvičení na klavír, články, videa a informace o mých produktech, abyste pro své hraní na klavír mohli načerpat maximum inspirace a rad. Pokud by vás to přestalo bavit, můžete se z odběru mých emailů kdykoli zase jednoduše odhlásit. Vaše kontaktní údaje budu (Eva Lorenc, IČ: 03399893) opečovávat podle pravidel ochrany osobních údajů>>.

Přeji vám plno krásných a inspirativních chvil strávených s Procházkou světem klavíru
a těším se na naše setkávání!