Vydejte se na cestu, kde se hraní na klavír stane nedílnou součástí vašeho každodenního života.

Přidejte se do 12měsíčního online kurzu hry na klavír pro středně pokročilé a vykročte směle vstříc pokročilejšímu klavírnímu repertoáru i vašim velkým klavírním snům.

Vytvářím pro vás, absolventy mého online kurzu pro mírně pokročilé, další kurz, který bude právě na mírně pokročilé navazovat.

V této fázi vaší hry na klavír už víte a zažili jste si pod kůži, že

  • hraní na klavír je dlouhodobá záležitost
  • je to cesta, na které se máte možnost stále rozvíjet a poznávat nové věci, aniž byste někdy narazili na možný strop
  • není to závod o tom, kdo bude první v cíli, protože každý z vás máte své individuální tempo vývoje a to je naprosto v pořádku
  • bez pravidelného cvičení a investice vaší energie i času nedosáhnete takových výsledků, jaké byste si přáli
  • hraní na klavír je nádherný celoživotní koníček, relaxace, láska, možnost být ve svém světě jen sami s vaším hraním a že to za to opravdu stojí

Zároveň jste došli až sem. Zvládli jste kurz pro mírně pokročilé a posunuli jste se opět o obrovský kus dál na vaší klavírní cestě.

Došli jste sem, protože vás to baví a hraní na klavír se stalo vaší velkou láskou, bez které už si svůj každodenní život neumíte představit.

Došli jste až sem, protože jste se nevzdali po cestě a dokázali jste překonat u klavíru různé překážky, které vás potkaly.

A já vás nyní zvu k tomu, abyste na té vaší cestě pokračovali ještě dál. Zvu vás do nového kurzu hry na klavír pro středně pokročilé:

Přidejte se na seznam VIP zájemců!


Čím je kurz pro středně pokročilé jiný a nový?

Dlouho jsem přemýšlela a vymýšlela, jak koncepci dalšího levelu kurzu uchopit. Čím pokročilejší studenty mám, tím více je potřeba individuálního přístupu, tím větší je potřeba variability repertoáru, a také tím více času je potřeba na jeho kvalitní zvládnutí a nacvičení.

Toužila jsem vytvořit pro vás prostředí, které

  • vám umožní vybrat si v rámci každého problému, který budeme řešit, z vícero skladeb, a vždy pro vás mít připravenou lehčí i obtížnější variantu, abyste si mohli vybrat podle toho, kde právě na vaší klavírní cestě jste, kolik času na cvičení máte a kolik energie a času budete chtít do vybraných skladeb investovat.
  • vám poskytne velkorysý prostor k pianistickému růstu, podpoří a pomůže udržet vaši motivaci k práci a cvičení a zároveň vám pomůže překonávat různé milníky ve vaší hře na klavír
  • vás připraví kvalitně na hru velkých autorů, jako je Chopin, Bach, Beethoven a další
  • ve kterém budete mít možnost vaše pokroky a práci konzultovat a učit se nejen ode mě a mého týmu, ale i vzájemně jeden od druhého mezi vašimi spolužáky
  • ve kterém se budete cítit dobře, v bezpečí, kde budete součástí jedné velké klavírní rodiny a budete si kdykoli moci přijít pro radu, motivaci, podporu a to nejen v těch chvílích, kdy se vám něco bude dařit, ale i v takových, kdy budete mít pocit, že vám to nejde tak, jak byste chtěli

Vymyslela jsem velkolepý koncept, jak takový online program uchopit.

Kurz pro středně pokročilé bude fungovat jako 12měsíční online program.

Tento koncept vám dá velkorysý prostor k vašemu klavírnímu růstu, dostatek času na cvičení, reflexi, konzultace i dotažení vybraného reperotáru. A mně umožní pro vás vytvořit prostředí, které budu moct v průběhu kurzu dotvářet podle vašich potřeb a přání, a možnost doplňovat výukové lekce, nové skladby, nové nápady nejen v rámci jednoho ročníku kurzu, ale i do budoucích ročníků kurzu tak, abyste – pokud budete chtít – mohli kurz absolvovat nejen po dobu 1 roku, ale i opakovaně a stále v něm nacházeli nový obsah, nové skladby, nové možnosti k vašemu pianistickému růstu.

První pilotní ročník kurzu pro středně pokročilé se chystám spustit v září 2022. 

Natáčení a přípravu kurzu jsme již zahájili a budeme v ní pilně pokračovat dále. Možnost přihlašování bych ráda otevřela již koncem června, kdy vás pozvu na speciální informativní večer, kde se dozvíte přesnou strukturu kurzu, moduly, co všechno se budeme učit a na co všechno se můžete těšit.

Pro vás to v tuto chvíli znamená pouze jednu věc. Pokud se mnou chcete pokračovat po vaší klavírní cestě, zaregistrujte se na seznam VIP zájemců o kurz pro středně pokročilé.

Tím si zajistíte řadu benefitů, jako je možnost stát se zákládajícími členy kurzu, získat členství v kurzu za startovací cenu, možnost dřívější registrace do kurzu a další.

Co říct na závěr?

V mé mysli už je kurz celý vytvořený a teď ho pro vás jen potřebuji přetavit do fyzické formy. Natočit videa, připravit noty, napsat texty. Vidím vás, jak kurzem procházíte a jaké pokroky společně zase uděláme. A těším se. Nesmírně se těším. Jsem totiž pyšná, že jste dokázali skrze mé online kurzy dojít už tak daleko a vaše dosavadní výsledky považuji za naprosto úžasné, o to víc, že jsme to společně zvládli všechno online, což je u hry na klavír prostě neuvěřitelně obtížné!

Přeji si nyní jen to, abyste se na tento nový kurz těšili aspoň tak, jako já, možná ještě víc.

Je mi ctí a potěšením pro vás tvořit a těším se na viděnou u klavíru v kurzu pro středně pokročilé!

Vaše Eva