Zvu vás na zbrusu nový online workshop

Naučte se v programu MuseScore

Kdy a kde?

Ve čtvrtek 9. 6. 2022 od 18:00
online na ZOOMu na vašem počítači
Prosím vyhraďte si na workshop 90 min času.
Nestíháte se dívat online? Nevadí, workshop bude možné shlédnout i ze záznamu.

Co se na workshopu naučíte:

Hned po přihlášení na workshop dostanete ode mě e-mail s instrukcemi, jak si program MuseScore stáhnout a nainstalovat do počítače.

Pošlu vám také odkaz na vysílání workshopu a noty ke cvičením, která společně budeme na workshopu zapisovat do programu.

Cena workshopu je 490 Kč

Co je to program MuseScore a proč je dobré v něm umět?

MuseScore je jedním z nejoblíbenějších notačních programů, ve kterém můžete vytvářet profesionální notový zápis. Ten si pak můžete přehrát, stáhnout v nejrůznějších formátech, vytisknout.

V MuseScore můžete zapisovat vlastní hudební nápady, anebo si do programu snadno můžete přepsat jakoukoli skladbu nebo písničku i s textem, která se vám líbí, a kterou byste si doma chtěli vytisknout a zahrát na klavír.

Můžete v něm také procvičovat čtení not, rytmus, najdete v něm veškeré hudební symboly, zkratky.

Výsledkem jsou profesionálně vypadající noty jako od vydavatele. 

A navíc, program MuseScore:

  • je ZDARMA ke stažení
  • má velmi dobře zpracovanou nápovědu v českém jazyce
  • neustále se vyvíjí a zdokonaluje své funkce i výsledný vzhled not

Notační program MuseScore používám nadšeně už řadu let. Vytvářím v něm notové materiály pro všechny své kurzy a sama v něm i skládám své vlastní skladby.

S oblibou říkám, že MuseScore je pro muzikanta něco podobného, jako program Microsoft Word. Je to program, ve kterém se každému muzikantovi vyplatí se orientovat a umět ho uživatelsky prakticky používat.

Tento workshop je pro vás vhodný, pokud

Tento workshop není pro vás vhodný, pokud

Máte k workshopu dotaz?

Napište mi na e-mail eva@evasuchankova.cz, rádavám odpovím!

Jmenuji se Eva Lorenc,jsem klavíristka a nadšená pedagožka hry na klavír. Hraní na klavír je moje největší životní vášeň a výuku druhých vnímám jako své poslání a snažím se ji dělat co nejlépe! Vystudovala jsem všechno, co bylo možné – konzervatoř, pražskou HAMU i doktorát, abych toho o hraní na klavír věděla co nejvíce a uměla to co nejlépe předávat svým studentům.

Kromě živé výuky jsem se v roce 2017 začala věnovat online výuce hry na klavír a vytvořila jsem několik online kurzů, které jsou velmi oblíbené zejména u dospělých začátečníků. Mým online kurzem pro začátečníky prošlo k dnešnímu dni víc než 1000 absolventů!

Pravidelně také pořádám online workshopy, které mě velmi baví. Ta živá energie při přímém přenosu, možnost přímo odpovídat studentům na otázky a předávat svoje zkušenosti, dělají z online workshopů skutečně skvělé prostředí, kde se můžete vzdělávat ve hře na klavír a přitom u toho můžete být pohodlně doma.