Workshop

Jak číst noty v basovém klíči snadno
a přestat se ho bát

Workshop začne ve čtvrtek 23. 9. 2021 v 19:00 a budete ho moct shlédnout
do neděle 26. 9. 2021 do 12:00.

Bojujete se čtením not v basovém klíči? Pak jste tu správně!

V rámci workshopu se skamarádíte s notovou osnovou i basovým klíčem tak, že už Vám nebude připadat obtížné v něm číst noty!

Workshop jsem pro Vás tentokrát předtočila dopředu, pustím Vám ho ve čtvrtek 23. 9. večer a budete mít čas ho absolvovat až do neděle 26. 9. do 12:00. Při zkoušce mi totiž nespočetněkrát spadly na zem magnetické noty z notové tabulky, na které Vám basový klíč vysvětluji, a Vy byste akorát koukali, jak je neustále sbírám po zemi. 😀 Také střídání záběrů na mě, na noty a na klaviaturu bylo na synchronizaci našich kamer velmi náročné, takže jsme to natočili prostě postupně a pak spojili videa a vytvořili pro Vás tenhle úžasný nabitý workshop! 

Chci Vám totiž předat maximální možnou kvalitu a ničím nerušený zážitek z workshopu na tak důležité téma, jako je čtení not v basovém klíči. A můj muž Štěpán si nesmírně poutavě pohrál s výsledkem a doplnil workshop o titulky, prezentaci a vymazlené notové ukázky, aby pro Vás výuka čtení not v basovém klíči byla ještě názornější!

Workshop sledujte zde:

Vysílání začne v 19:00. Pokud vysílání nevidíte, načtěte stránku znovu.

Máte k tématu čtení not v basovém klíči otázky?
Napište mi je do komentářů!

Komentáře

K workshopu jsem pro vás vytvořila skvělé pracovní listy!

Workshop bude trvat 90 min. Po skončení vysílání bude až do neděle do 12:00 k dispozici jeho záznam.

V průběhu workshopu doporučuji, abyste si dělali poznámky a rozhodně doporučuji k tomu využít připravené pracovní listy. Navíc v nim máte připravená i cvičení na čtení not v basovém klíči přímo ke klavíru!

Poslouchání je fajn, ale je to pasivní forma přijímání informací. Je lepší jít do akce a rovnou si i psát! Pokud když si budete sami i psát, rovnou se budete i učit a začnete si principy práce na nové skladbě osvojovat už v průběhu workshopu.

Zde si můžete stáhnout pracovní listy ve formátu PDF
a následně si je vytisknout.

Pokud nemáte tiskárnu, můžete si stáhnout pracovní listy ve Wordu
 a vyplňovat si je přímo ve vašem počítači.

Toužíte se naučit hrát na klavír?

Dovednost čtení not je úzce spjatá s hraním na klavír. Na workshopu se budeme zabývat čtením not v basovém klíči, abyste se ho jednou provždy přestal/a bát. Zjistíte, že čtení not v něm není tak obtížné!

Jako klavírní pedagožka miluji propojování teorie s praxí. A chci Vám pomoci, abyste si i Vy mohl/a zahrát na klavír svobodně a plynule z not – ano, i z basového klíče!

Proto Vám v rámci workshopu představím také online kurz hry na klavír pro dospělé začátečníky, v němž jsem pomohla již téměř 1000 studentům splnit si velký sen naučit se hrát na klavír.!

 Už brzy, 2. 10. 2021 otevírám další běh, ve kterém se těším na všechny další nadšené studenty – možná i právě na Vás! 

Pro vstup ke mně do kurzu nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s hrou na klavír. Tohle může být i Váš příběh!

Tady jsou některé další zprávy absolventů mého kurzu pro začátečníky…

Ahoj Evi, vždycky ve mně doutnal plamínek touhy naučit se hrát na klavír. Ty jsi ale svým přístupem ve mně zažehla přímo táborák, taková je teď moje touha se naučit hrát. 🙂 Evi, jsi ohromně inspirativní, a to obdivuji a oceňuji, jsem přesvědčená, že výuka klavíru je Tvé poslání. Podle toho totiž Tvé kurzy vypadají, jsou perfektní. Mohla bych teď psát jen samé superlativy....Myslím, že takových lidí člověk v životě moc nepotká, proto si Toho moc vážím, že jsem tu možnost měla. Evi, děkuju za všechnu předanou energii a doufám, že mne na cestě světem klavíru budeš nadále doprovázet... Přeju Ti hodně radosti z práce a pevné zdraví celé Tvé rodině.
Eva Kloboučková, Krupka
nadšená absolventka kurzu
Som vďačná za to, že som si Evičku našla na Youtube a prihlásila sa do kurzu pre začiatočníkov. Vzhľadom na môj vek som si myslela, že je takmer nemožné skúsiť hru na klavíri... Som Evke nesmierne vďačná za odvahu a nádej, ktorú mi dala. A za tie neopísateľné pocity, keď po 6 týždňoch kurzu si pre seba dokážem zahrať moju obľúbenú Greensleeves. A tiež si viem "vybrnkať" Pre Elišku, pričom viem, že s Evičkou sa ju naučím hrať! Tento Evkin prístup (a celého tímu) je profesionálny a pritom veľmi ľudský, vnímavý pre individuálne potreby študenta. Určite pokračujem ďalej! 💐💝
Soňa Galádová, Slovensko
nadšená absolventka kurzu
Ahoj Evičko 🙂 Moc rád jsem absolvoval tvůj kurz pro dospělé začátečníky. Nikdy bych netušil, že se mohu za tak krátkou dobu naučit to co díky tobě a tvému kurzu dnes zvládám. Abych byl upřímný - těším se na další kurz. Klavír jsem koupil pro dceru, která nakonec nehraje. Tak jsem si řekl, nu což - zkus to. A dnes mám divný pocit, když k piánu alespoň jednou denně nezasednu. Ještě jednou - obrovské DĚKUJI 🙂
Petr Vajner, Dolní Třebonín, Jihočeský kraj​
nadšený absolvent kurzu

Takových a podobných zpráv mi přišly už stovky a neskutečně mě hřeje u srdce, když vím, jak hraní na klavír v mém kurzu dokázalo mým studentům změnit životy a že v sobě objevili takovou vášeň pro klavír. Pokud byste si chtěli přečíst další zkušenosti mých studentů a zjistit, kdo jsou, odkud jsou, kolik jim bylo let, když se rozhodli začít hrát na klavír, najdete je na této stránce, kam si je ukládám.

Už 2. 10. 2021 se můžeme spolu vidět v kurzu. Jdete do toho?