Děkuji Vám za registraci na workshop

Jak číst noty v basovém klíči snadno a přestat se ho bát!

Vaše registrace proběhla úspěšně.

Zapište si do kalendáře:

Workshop proběhne ve čtvrtek 23. 9. 2021 v 19:00. Hodinu před startem Vám e-mailem pošlu odkaz na stránku s vysíláním.

UPOZORNĚNÍ: Je možné, že e-mail s odkazem na vysílání obdržíte do složky Hromadné, Promo apod! Abyste tomu předešl/a, uložte si můj e-mail eva@evasuchankova.cz do Vašeho adresáře. 

Pracovní listy jsem Vám právě poslala na e-mail!

A do té doby…?

Dovednost čtení not, nejen v basovém klíči, je úzce spjatá s hrou na klavír.

Ještě hrát neumíte, ale toužíte se to naučit?

Na workshopu se budeme zabývat čtením not v basovém klíči, abyste se ho jednou provždy přestal/a bát. Zjistíte, že čtení not v něm není tak obtížné!

Jako pedagožka miluji propojování teorie s praxí. A chci Vám pomoci, abyste si i Vy mohl/a zahrát na klavír svobodně a plynule z not – ano, i z basového klíče!

Mým online kurzem pro klavírní začátečníky už prošlo bezmála 1000 studentů! Už brzy, 2. 10. 2021 otevírám další běh, ve kterém se těším na všechny další nadšené studenty – možná i právě na Vás! 

Pro vstup ke mně do kurzu nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s hrou na klavír. Poslechněte si alespoň kousek našeho online koncertu a nechte se inspirovat, jak můžete hrát na klavír i Vy!

Inspirujte se příběhy a hraním mých studentů a poslechněte si, co se dokázali za 8 týdnů naučit, ačkoli předtím nikdy na klavír nehráli!

Těším se na vás na workshopu!