Na této stránce se můžete podívat na

webinář na téma „Jak začít hrát na klavír“
webinář proběhl v neděli 22. října ve 20:30.
Můžete se ale podívat na jeho záznam!

Eva Suchánková
www.evasuchankova.cz
Petra Vymětalová
www.petravymetalova.cz
Jiří Čejka
Průvodkyně webinnářem a autorka projektu Procházka světem klavíru. Nadšeně tvoří materiály pro klavíristy, aby se jim dobře hrálo a snáze a s úsměvem překonávali obtíže spojené se hrou na klavír. Petře se hra na klavír odjakživa líbila. Na hodiny si ale netroufla, protože byla přesvědčená, že by to bylo nad její síly. Petra je autorka projektu Počítačové technikálie levou zadní a studentka online kurzu hry na klavír. Tatínek dvou dětí, a klavírní samouk se základy akordeonu z dětství. Pro dceru koupil klávesy, ta však dala přednost kytaře. Tak se rozhodl, že se na klávesy naučí sám, a vstoupil jako student do online kurzu hry na klavír.

Pro spuštění záznamu webináře klikněte na obrazovku níže.

Pokud vás k tématu, o kterém si na webináři povídáme, napadnou otázky, napište mi na email eva@evasuchankova.cz, ráda vám odpovím.

Co si z webináře odnesete?

► Dozvíte se řadu praktických rad, kde si můžete pořídit klavír. Doporučím vám své vyzkoušené značky akustických klavírů, a připravila jsem pro vás i přehled digitálních klavírů, abyste si mohli vybrat pro sebe ten pravý. Seznámím vás s možnostmi pronájmu i s cenami při koupení nástroje, a doporučím vám, kde si klavír můžete zakoupit.

► Budeme si také povídat o nové otevřeném online kurzu hry na klavír pro dospělé začátečníky. Dozvíte se, jak bude kurz probíhat a zda je kurz vhodný i pro vás. Z první ruky také uslyšíte zkušenosti prvních dvou studentů kurzu, kteří pro vás kurz otestovali.
Určitě si vezměte papír a tužku, abyste si mohli zapisovat postřehy 🙂

Na webináři jsme si povídali o novém online kurzu hry na klavír pro dospělé začátečníky.

Je vaším snem naučit se hrát pro radost na klavír, ale neměli jste ještě příležitost začít? V minulosti jste se už učili hrát nebo jste samouci, ale máte pocit, že jste „věční začátečníci“? Rádi byste pomohli svým dětem při cvičení na klavír, ale nemáte žádné hudební základy?

Nechte se inspirovat příběhy Petry a Jirky, prvních dvou studentů online kurzu hry na klavír, které zazní na webináři. Ráda i vám pomohu s vašimi klavírními začátky a budu vám průvodkyní v kurzu hry na klavír.

Připojte se k několika desítkám studentů hry na klavír, kteří se již přihlásili do podzimního běhu kurzu a těší se na vás! Přidáte se taky?

Více informací o kurzu najdete TADY>>

Komentáře