Objednávka byla přijata!

Co se bude dít teď:

1 )
Na váš email byla odeslána faktura.
2 )
Pokud jste již zaplatili, produkt vám přijde cca do 15 minut na váš email. Pokud jste využili možnost pořídit k ukolébavkám i koledy, přijdou vám v samostatném emailu též do cca 15 minut. 🙂
3 )
Pokud budete platit bankovním převodem, trvá to obvykle 1-2 pracovní dny. Ihned po přijetí platby na můj účet vám pošlu daňový doklad a obratem také email objednaným produktem.

Důležité!

Pokud používáte SEZNAM.CZ, možná najdete můj email ve složce HROMADNÉ. V případě jiných domén prosím zkontrolujte složku SPAM, PROMO apod. E-book zaslaný na emailové adresy: centrum.cz, volny.cz, atlas.cz a email.cz můžou mít zpoždění z důvodů přísného spam filtru na těchto adresách. Pokud by email s produktem nedorazil, ozvěte se prosím na eva@evasuchankova.cz a společně to vyřešíme! 🙂

Další kroky:

Věřím, že se vám moje klavírní úpravy ukolébavek budou líbit! Vaše další kroky mohou směřovat mnoha směry, například:

  • Staňte se fanoušky facebookové stránky Procházka světem klavíru, dejte stránce LIKE a nechte se inspirovat dalšími zajímavostmi z klavírního světa.
  • Začtěte se do některého článku na mém blogu. Píšu o různých tématech ze světa klavíru, která zajímají rodiče a učitele dětí, nebo dospělé hráče.
  • Přihlašte se na YouTube k odběru mých videí a inspirujte se přímo u klavíru!
  • Chcete si brouzdat sami? 🙂 Zpět na hlavní stranu.