eva5m

Dárek v podobě skladbiček na procvičení čtení not ze 3. bonusu eBooku „Pohádkově snadné čtení not pro malé klavíristy“ je v tuto chvíli již na cestě do vaší emailové schránky!

Pokud používáte seznam.cz, podívejte se prosím do složky HROMADNÉ, u jiných domén zkontrolujte složku SPAM. Pokud by vám z nějakého důvodu dáreček nedorazil, neváhejte mě kontaktovat a společně to vyřešíme!

Váš email bude u mě v naprostém bezpečí. O svou databázi kontaktů se pečlivě a s láskou starám. Pravidelně jednou měsíčně se můžete těšit na email s novinkami na mém blogu, takže vám nic zajímavého neunikne. Z odběru mých emailů se můžete samozřejmě kdykoli jedním kliknutím odhlásit. Spokojenost mých čtenářů je pro mě důležitá a záleží mi na tom, aby moje emaily četli pouze ti, kterým přináší do života inspiraci a obohacení.

V těch několika minutkách, než vám dárek dorazí, můžete podniknout malou výpravu po mých webových stránkách. Najdete zde tipy a doporučení, jak si usnadnit a zjednodušit poznávání klavírního světa.

Abych vám to zjednodušila, tady je malý rozcestník toho, co je na mém webu nejčtenější, nestahovanější a nejoblíbenější.

Můžete si ode mě zdarma stáhnout řadu praktických eBooků.
Největším a nejčtenějším trhákem je eBook:

 

ebook mitovace 3D

Jak doma motivovat děti ke cvičení na klavír…a nezbláznit se 

Pokud chcete vědět, jak děti namotivovat ke cvičení na klavír, jaké jsou nejčastější zabijáky motivace, jakou strukturu by cvičení mělo mít a jak často a dlouho je potřeba cvičit, pak se vám tento eBook bude hodit.

Chci si také přečíst tento eBook

 

Nebo se můžete pustit do čtení některého z oblíbených článků:

 

klaviatura5 (1)Jak si vyrobit domácí klaviaturu
Chtěly by vaše děti mít klavír s sebou o prázdninách i tam, kde to není možné? Klavír si s sebou většinou na dovolenou nevezmete, ale co takhle si vyrobit domácí klaviaturu? Navíc ještě z nepotřebného, starého odpadového materiálu, který tak využijete k něčemu smysluplnému.

Chci si přečíst celý článek >>

Pohádka o pěti prstíčkáchPohádka o pěti prstíčkách
Jak naučit 3-4 leté dítě, které se začíná učit hrát na klavír, jak se jmenují jednotlivé prsty? Protože ať chceme nebo ne, bez názvů prstíků se při hraní na klavír neobejdeme, ale na druhou stranu není důvod malé dítě zatěžovat prstokladem a vysvětlovat mu, že palec má číslo jedna a prostředníček číslo tři, když ještě neumí počítat. Opět jsem sáhla po pohádce, v níž se děti nejen naučí názvy prstů, ale pohádku si zahrajete společně i na klavír.

Chci si přečíst celý článek >>

CHTM tabor

Český hudební tábor mládeže – to nejlepší pro mladé muzikanty
Český hudební tábor mládeže je jedinou organizací svého druhu v Čechách pro mladé muzikanty, která v sobě spojuje atmosféru pohodového letního tábora a profesionálních hudebních kurzů. Letos v létě tábor oslavil již 20. jubilejní výročí od svého založení a těší se stále velké oblibě českých i zahraničních studentů.

Chci si přečíst celý článek >>

 

Další články najdete v sekci Nejnovější články. Můžete si vybrat téma, které vás zajímá, v jednotlivých rubrikách.