Zdeňka Sajdlová DOPORUČUJE:

online workshop s Evou Lorenc:

Jak číst noty v basovém klíči snadno a přestat se ho bát

Eva Lorenc je moje dlouholetá klavírní partnerka, kolegyně, a jedna z mých nejbližších kamarádek. Když jsme studovaly na AMU, bydlely jsme spolu na koleji, hrály jsme spolu jako klavírní duo a dokonce jsme společně jely i na Erasmus na stejnou školu!

Byly jsme úplně nerozlučná dvojka a někdy si nás lidé pletli, protože prý vypadáme jako dvojčata. Posuďte sami. A nerozlučné jsme dodnes. 🙂

  Tenhle workshop s Evičkou vám opravdu vřele doporučuji!

Bojujete se čtením not v basovém klíči? Pak jste tu správně!

V rámci workshopu se skamarádíte s notovou osnovou i basovým klíčem tak,

že už Vám nebude připadat obtížné v něm číst noty!

Workshop je zdarma.

Ve čtvrtek 23. 9. 2021 v 19:00.

Workshop proběhne online. Zaregistrujte se a hodinu před vysíláním vám pošlu odkaz na stránku, kde vysílám.

Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko CHCI SE REGISTROVAT NA WORKSHOP souhlasíte s tím, že Vám Eva bude posílat emailem informace k workshopu, s jejími zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že Vaši adresu zařazuje do své databáze kontaktů a bude Vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

Na tento tento workshop se přihlásilo již lidí.

Co všechno se naučíte:

+ Pracovní listy ke stažení

Abyste si z workshopu odnesli opravdu MAXIMUM, má pro vás Eva připraveny pracovní listy, které vám pošle e-mailem před začátkem vysílání.

Dovednost čtení not je úzce spjatá s hraním na klavír. Proto Vám v rámci workshopu představí Eva také online kurz hry na klavír pro dospělé začátečníky, v němž pomohla již téměř 1000 studentům splnit si velký sen naučit se hrát na klavír.

Dovednost čtení not je úzce spjatá s hraním na klavír. Proto Vám v rámci workshopu představím také online kurz hry na klavír pro dospělé začátečníky, v němž jsem pomohla již téměř 1000 studentům splnit si velký sen naučit se hrát na klavír.

Workshopem Vás provede klavíristka a nadšená pedagožka hry na klavír
Eva Lorenc

Registrujte se na workshop, abyste ho nezmeškali!

S basovým klíčem prostě zatočíme! 🙂