Eva Suchánková vás srdečně zve na webinář
JAK ZAČÍT HRÁT NA KLAVÍR

Chcete-li se naučit hrát na klavír, je potřeba vyřešit DVĚ KLÍČOVÉ VĚCI:
1. Sehnat si klavír
2. Sehnat dobrého učitele

Na obě otázky najdete odpověď na webináři:


webinář je zdarma

Co si z webináře odnesete a jaké hosty jsem pozvala? Sescrolujte níže…

neděle 22. října 2017 ve 20:30

Webinářem provází:

Eva Suchánková

Klavíristka a pedagožka, která vnímá výuku druhých jako své poslání. Záleží jí na tom, aby se její studenti naučili dobře hrát, ale také, aby je to bavilo.

Autorka projektu Procházka světem klavíru, který od roku 2016 pomáhá tisícům začínajících klavíristů a rodinám i učitelům dětí, které se učí hrát na klavír.

Podrobnosti:

KDY: V neděli 22. října ve 20:30 večer.

KDE: Online. Na základě přihlášení dostanete odkaz na stránku s vysíláním.

DÉLKA: 90 minut

TÉMA: Praktické rady a motivace pro klavírní začátečníky

CO OD WEBINÁŘE MŮŽETE ČEKAT:

Seznámím vás s dostupnými možnostmi, jak si sehnat klavír od zapůjčení formou pronájmu k zakoupení akustického či digitálního piana, se kterými mám zkušenosti, a které doporučuji i svým studentům na hodinách klavíru. Doporučím vám také konkrétní typy nástrojů a značky, a poradím, kde klavír získat a jaké jsou ceny.

Kromě toho si budeme povídat o právě otevřeném Online kurzu hry na klavír pro začátečníky, který jsem pro vás vytvořila, abyste si i VY mohli splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír. Detailně vám popíšu, jak je online kurz sestaven a co všechno vám přinese.

Mám pro vás i překvapení. Pozvala jsem na webinář první dva studenty online kurzu, kteří jsou v tuto chvíli jediní, kteří měli možnost kurz absolvovat, a budete si moct poslechnout jejich osobní zkušenosti s kurzem!

MÝMI MILÝMI HOSTY BUDOU:

Petra Vymětalová

Petře se hra na klavír odjakživa líbila, ale ani ve snu ji nenapadlo, že by mohla sama hrát. Až když začala na hodiny klavíru chodit její dcera, lákalo ji zkusit to taky. Na samostatné hodiny si ale netroufla, protože byla přesvědčená, že by to bylo nad její síly.

Jiří Čejka

Tatínek dvou dětí, a klavírní samouk se základy akordeonu z dětství. Pro dceru koupil klávesy, ta však dala přednost kytaře. Tak se rozhodl, že se na klávesy naučí sám. Vysněným cílem pro něj je rodinné duo/trio/kvarteto.

Moji hosté Petra a Jiří jsou docela normální lidé, se svými každodenními starostmi, mají své rodiny, svou práci a své sny. Jsou to ale zároveň lidé velmi výjimeční. Jsou to lidé, kteří se rozhodli vzít svůj život do vlastních rukou a splnit si svůj sen naučit se hrát na klavír.

Vstoupili do online kurzu hry na klavír jako úplně první dva studenti, kteří pro vás pod mým vedením kurz otestovali.

V jejich příbězích uslyšíte jejich vlastní cestu klavírním kurzem, a možná vás podpoří a motivují, abyste si také šli za svými sny, ať už klavírními nebo jinými.

I vy můžete být na jejich místě a stát se studenty hry na klavír. 🙂

Na webinář se můžete přihlásit tady:2017 © Procházka světem klavíru