Opakování

Online kurzu hry na klavír pro dospělé začátečníky

Milí studenti,

cítíte, že byste si potřebovali zopakovat online kurz hry na klavír pro dospělé začátečníky a znovu mít možnost

 • získání individuální zpětné vazby na vaše nahrávky,
 • vystoupení na online koncertě,
 • opakování celého kurzu znovu, abyste svým klavírním návykům položili opravdu pevný základ?

Opakování je při výuce hry na klavír jednou z nejdůležitějších věcí.

Nikdy není na škodu se vrátit zpět ke starým skladbám či cvičením, protože každý klavírista vždy zjistí, že v nich objevuje zcela jiné a nové zákonitosti, než při úplně prvním setkání s nimi.

Při opakování již v minulosti nacvičených skladeb se můžete dostat daleko více do hloubky, doladit techniku hry a více opečovat i hudební výraz a prožitek ve skladbách.

Opakování repertoáru je přirozenou součástí pianistického vývoje i u profesionálních hudebníků. Sama jsem nesčetněkrát opakovala již v minulosti nacvičené skladby na řadu koncertních vystoupení, takže mluvím i z vlastní zkušenosti.

Každé opakování přitom přináší něco nového. Skvělé ale je, že:

 • Skladbu už jste jednou uměli. Vaše hlava i prsty se ji tudíž nebudou muset učit úplně znova od začátku! Máte na co navázat, takže čtení not, počítání rytmu ani prstoklady už pro vás nebudou tak náročné.
 • Skladbu postupně „oprášíte“ a velmi rychle ji dostanete do původní formy. Z tohoto bodu je pak už jen cesta dál k dalšímu vylepšování, hlubší práci s výrazem a lepšímu provedení.
 • Pokud jste se v kurzu poprvé neučili skladby zpaměti, nyní máte skvělou příležitost. Výuka skladeb zpaměti je totiž důležitou součástí vašeho pianistického rozvoje. Hra zpaměti je u klavíru velmi důležitá, pomáhá totiž rozvíjet vaši hudební paměť, která je nezastupitelná pro plynulou hru i pro budoucí výuku delších a náročnějších skladeb!
 • A určitě neuškodí si zopakovat také veškerou hudební teorii, kterou jsme v kurzu probrali. Samozřejmě včetně všech cvičení na čtení not! 😉

Proto vám nabízím jedinečnou možnost:

Opakování Online kurzu pro dospělé začátečníky

v rámci dalšího běhu kurzu.

Další běh kurzu začíná v sobotu 5. 2. 2022.

Po každém kurzu dostávám úžasnou zpětnou vazbu od mých absolventů a snažím se kurz stále vylepšovat, aby byl pro nové studenty ještě příjemnější a ještě efektivněji se mohli naučit hrát na klavír.

Třeba vaše spolužačka Romana Chlupová kurz pro začátečníky absolvovala 2x, poprvé na jaře 2021 a pak se přihlásila do opakování na podzim 2021.
„Krásný den Evičko, kurz pro začátečníky jsem opakovala. Už poprvé mě opravdu bavil, i když místy jsem se cítila trošku pod tlakem, tak to bylo takové hutnější. Opakování jsem si vyloženě moc užívala. Zopakovala a více jsem si ukotvila teorii i techniku a i když to bylo opakování, rozhodně jsem se nenudila. Naopak. Velmi jsem ocenila dlouhodobější trvání a pauzu po každém modulu. Čas na docvičení je bezva a i když se probíralo vlastně to samé, vždycky jsem tam nějakou novou informaci nebo dovednost získala. Ke kurzu jako takovému opět jen samá chvála. Ale to už víš 🙂 Opravdu mooc oceňuji Tvůj a Julinčin aktivní přístup ve FB skupince. Hned na začátku zapojení všech účastníků, aby popsali svůj příběh, aby posílali zpětné vazby a dotazy, že si mají vzájemně komentovat, Tvé otázky k různým tématům…. Tahle interakce je super. Tenhle aktualizovaný kurz byl pecka. Od úplného začátku super energie a tím, že jsi v tak intenzivním kontaktu ať už přes komenty, video zdravice nebo teď ty livestreamy… úplně to boří anonymitu a Tvá radost ze hry k nám úplně neuvěřitelně prostupuje a je opravdu nakažlivá. Moc díky za tenhle přístup. Jsi prostě skvělá, jak osobnost, tak kantorka. A já se moc těším na další klavírní výzvy!“

Oproti předchozím běhům se můžete v kurzu těšit na tyto novinky!

✔️ 4 nové bonusové lekce!
Pošlu Vám je vždy na konci výukového týdne. Tyto lekce slouží jako první zpětná vazba pro Vás. Jelikož už jsem za ty 4 roky, co kurz běží, natočila desítky, možná stovky zpětných vazeb, tak mám velmi dobře zmapované, co studentům nejčastěji nejde, s čím bojují, a umím přesně poradit, co s tím! Z těchto lekcí mám opravdu velkou radost a věřím, že udělají radost i Vám. 🙂

✔️ Kurz jsme prodloužili z 6 na 8 týdnů!
Nejvíce podnětů od mých absolventů bylo k tomu, aby bylo v rámci kurzu více prostoru a času na cvičení. Takže nově budete mít na každý modul kurzu 2 týdny času. 🙂 První týden budeme probírat nové lekce a druhý týden budete mít prostor na cvičení. Tím pádem budete mít daleko více času všechno, co se naučíte, v klidu uvést do praxe a nedostanete se do skluzu. 🙂

✔️ VIP členství

Opakováním kurzu automaticky získáváte všechny výhody VIP členství v kurzu. Nově je v rámci VIP členství živé vysílání se mnou pro vaše otázky ohledně hraní na klavír, několik tajných bonusových lekcí a další výhody, díky kterým kurz opravdu doděláte a načerpáte z něj maximum!

Po 8 týdnů budete opět mít:

 • průvodní emaily po celou dobu trvání kurzu a podporu celého našeho týmu
 • možnost využít 4x zpětnou vazbu na skladby a cvičení po každém dokončeném modulu kurzu (zpětnou vazbu natáčíme pouze v době trvání kurzu!) + 1x zpětná vazba navíc až na 3 skladby z kurzu, které se rozhodnete připravit na online koncert
 • účast na živém vysílání se mnou (Evou Lorenc 😉 ), kde budete moct pokládat jakékoli klavírní otázky
 • přístup do uzavřené facebookové skupiny nového běhu kurzu
 • další výhody aktivního studenta kurzu, jako je například sleva na nákup not v eshopu enoty.eu, poskytovaná na konci kurzu
 • zapojit se znovu do živé a radostné atmosféry nově probíhajícího kurzu pro začátečníky. 🙂

Cena za kompletní opakování kurzu je 1 990 Kč včetně DPH.

Pokud vám tato zpráva udělala radost, stačí vyplnit objednávku opakování kurzu níže. 🙂 Budu se na vás moc těšit.

Potřebujete poradit s objednávkou? Chcete se na něco zeptat?
Můj email je eva@evasuchankova.cz. Ráda vám pomohu! 🙂

Kontakt | Obchodní podmínky