Konzultujte svou hru na klavír online!

Na základě velkého úspěchu poskytování zpětných vazeb všem studentům, kteří prochází mými online kurzy, jsem se po domluvě s kolegy z mé pražské soukromé klavírní školy Piano School Prague rozhodla nabídnout naše online konzultace i vám – široké veřejnosti.

Díky online kurzům, které od roku 2018 pravidelně pořádám a jichž se úspěšně zúčastnilo téměř 800 studentů, máme já i můj tým lektorů bohaté zkušenosti s kvalitní online výukou, kterou nyní s velkou radostí zprostředkujeme i vám.

Z důvodu brzkého nástupu na mateřskou dovolenou se já osobně (Eva Lorenc;-) ) plně koncentruji na své rozjeté projekty a online konzultace dočasně neposkytuji. S maximální důvěrou vás však předávám do rukou svých vynikajících lektorů!

Představuji vám tým profesionálních lektorů, který se o vás bude starat!

Všichni moji lektoři jsou špičkoví pianisté s vynikajícím vzděláním v oblasti interpretace, dlouholetou praxí v oblasti pedagogiky a zároveň jsou to nadšení hudebníci tělem i duší, kteří dokáží do svých studentů přelévat pozitivní motivaci i elán ze hry.

MgA. Roman Czepa
 
BcA. Yulia Gavrilova
 
Kristýna Pátková, DiS.
 
Sára Suchánková
 
Vsevolod Tokmakov, DiS.
 
BcA. Evgenia Vorobyeva
 

Recenze na online výuku

Možnost zpětné vazby je bezvadná. Vaše videa jsou rozpracovaná pečlivě takt po taktu, můžu se ke všemu opakovaně vrátit. Petra Trlidová

Co me prislo ale uplne ze vseho nejlepsi, je koncept zpetnych vazeb. Musi to byt pro vas strasne prace zkouknout video kazdeho ucastnika, sepsat si poznamky a natocit srozumitelnou zpetnou vazbu. Opravdu to funguje a tohle je to, co vaše online kurzy a konzultace odlisuje od tech delanych jen pro penize. Jan Pacovský

Děkuji za skvělé zpětné vazby a rady. Jsou velmi důležité pro posun dál a sebereflexi. Díky posílání videí si člověk lépe uvědomí, jak hraje, když se na sebe podívá a poslechne si to. Jiří Foltýn

Výuka formou online konzultací skrze videa

Jak bude online výuka probíhat:

1. Po uhrazení objednávky online vybraných konzultací bude vaše nahrávka přidělena jednomu z lektorů. V případě objednání více online konzultací s vámi bude konzultovat vždy stejný lektor pro zachování maximální návaznosti a přínosu výuky. Doporučujeme objednat minimálně 2 konzultace z důvodu zpracování a další kontroly probírané látky.

2. Zašlete do 3 dnů vaše videonahrávky skrze stránky www.uschovna.cz nebo www.wetransfer.com na email, který dostanete po uhrazení objednávky spolu s dalšími informacemi. Do zásilky nezapomeňte přiložit naskenované nebo vyfocené noty na všechny skladby, které budete hrát.

3. Lektor vám natočí do 3 dnů detailní individuální zpětnou vazbu na míru formou videa, kde podrobně okomentuje vše, co je třeba opravit a vylepšit. Poradí nejen se samotnými skladbami, ale opraví případné špatné postavení rukou, špatné návyky v technice hry, sezení, pedalizaci apod.

4. Zpětnou vazbu, kterou obdržíte, si stáhněte co nejdříve do vašeho zařízení. Výhodou je, že si ji můžete prohlížet opakovaně dle vaší potřeby – k cenným radám, které získáte, se tak můžete opakovaně vracet.

Jaká je možná délka online konzultace skrze videa:

Nabízíme 2 možnosti online konzultací v délce 30 min nebo 40 min.

Délka 1 online konzultace se počítá podle zpracování ze strany lektorů – od shlédnutí vašeho videa, připravení písemných komentářů a poznámek, natočení zpětné vazby. Stahování a odesílání vašich nahrávek samozřejmě nezapočítáváme, protože to často závisí na rychlosti internetu. 🙂

Délka 30 min: Profesionální zpětná vazba na vaši nahrávku v maximální celkové délce repertoáru 10 minut.

Podrobnosti: Zašlete nám na email repertoár, který chcete zkonzultovat, a také naskenované nebo alespoň vyfocené noty vašich skladeb. Maximální délka repertoáru je 10 minut (plus mínus 1 minuta). Konzultovat můžete cokoli, co právě cvičíte na klavír a potřebujete s tím poradit. Profesionální zpětná vazba od lektora obsahuje poslech vaší nahrávky (á 10 min), zpracování poznámek písemnou formou (á 5 min) a natočení detailní zpětné vazby pro na míru pro vás (10-15 minut). Uvedené časy jsou pouze orientační, spodní hranice bude vždy ze strany našich lektorů dodržena.

Délka 45 minut: Profesionální zpětná vazba na vaši nahrávku v maximální celkové délce repertoáru 20 minut.

Podrobnosti: Zašlete nám na email repertoár, který chcete zkonzultovat, a také naskenované nebo alespoň vyfocené noty vašich skladeb. Maximální délka repertoáru je 20 minut (plus mínus 2 minuty). Konzultovat můžete cokoli, co právě cvičíte na klavír a potřebujete s tím poradit. Profesionální zpětná vazba od lektora obsahuje poslech vaší nahrávky (á 20 min), zpracování poznámek písemnou formou (á 5 min) a natočení detailní zpětné vazby pro na míru pro vás (20-25 minut). Uvedené časy jsou pouze orientační, spodní hranice bude vždy ze strany našich lektorů dodržena.

Časté dotazy

Za jak dlouho dostanu zpětnou vazbu?

Zpětnou vazbu obdržíte do 3 pracovních dnů od řádného přijetí vaší nahrávky na náš email.

Pro jakou úroveň hry doporučujete online konzultace?

Naši lektoři mají zkušenosti s výukou všech věkových kategorií i úrovní – je tedy jedno, zda jste úplný začátečník nebo pokročilý student na konzervatoři. 😉

Jak se doma nahrát?

Nahrávat můžete na to, co máte zrovna po ruce. Pokud vlastníte chytrý mobil, je to asi nejjednodušší způsob. Jinak se můžete nahrávat na kameru nebo třeba na váš notebook. Pro získání co nejlepší zpětné vazby je důležité, aby vás na nahrávce nejen bylo slyšet, ale aby vám bylo také vidět na ruce a paže. Proto úplně stačí, když mobil opřete třeba o knížku vedle klavíru, nebo přímo o dřevo klavíru vedle klaviatury, takže vám bude vidět na ruce ze strany. Nebo můžete poprosit někoho u vás doma, aby vás natočil, ideálně z boku.

Nahrávka nemusí mít vysokou kvalitu obrazu, ani se nemusíte omlouvat za rozladěný klavír, nemusíte nahrávky nijak stříhat ani upravovat, nemusíte ani natáčet znovu, pokud uděláte chybu – prostě se opravte a hrajte dál, jako na normálně My si s tím poradíme. 🙂 Prosíme, nenahrávejte se také vzhůru nohama, zrcadlově na selfie kameru ani potmě! To znesnadňuje hodnocení nahrávek. Děkujeme! 

Objednání online konzultací