Klavírní bonboniéra
objednávka

Vyplněním a uhrazením objednávky získáváte:

  • sbírku skladeb „Klavírní bonboniéra“
  • noty na 13 sólových skladeb + 1 skladbu pro čtyři ruce
  • bonusový eBook Praktický průvodce ke skladbám ze sbírky v hodnotě 200 Kč

ANO! Vím, že na produkt se vztahuje 14 denní garance vrácení peněz
ANO! Vím, že se jedná o elektronický produkt, takže sbírka skladeb i bonusový eBook Praktický průvodce mi přijdou do emailové schránky ve formátu PDF.

Upozornění pro ZUŠ, školy a učitele: Chcete-li užívat sbírku Klavírní bonboniéra v rámci ZUŠ, školy nebo firmy, vyberte prosím v objednávkovém formuláři variantu s multilicencí. Proč? Protože zákon o autorských právech vám neumožňuje tento produkt kopírovat a šířit bez této licence. Elektronický produkt je z právního hlediska považován za software, a proto je jeho šíření na rozdíl od tištěné knihy nelegální. Multilicence vám nabízí neomezené šíření sbírky skladeb mezi pracovníky školy (firmy) výhradně pro potřebu školy a jejích žáků a není časově omezená.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Potřebujete poradit s objednávkou? Chcete se na něco zeptat?
Můj email je eva@evasuchankova.cz. Ráda vám pomohu! 🙂

Kontakt | Obchodní podmínky