Objednání online kurzu pro mírně pokročilé
ANO! Objednávám online kurz hry na klavír pro mírně pokročilé dospělé, ve kterém se naučím budovat svůj klavírní repertoár a významně rozšířím své dosavadní klavírní dovednosti po stránce repertoárové, technické, výrazové i úhozové.
ANO! Vím, že kurz začíná v sobotu 9. ledna 2021. Kurz trvá 3 měsíce + navíc 1 měsíc, pokud se zapojíte do online koncertu.
ANO! Vím, že za mě nikdo nic neudělá a že samotný vstup do kurzu není zárukou, že budu dobře hrát na klavír. Úspěšné zvládnutí kurzu závisí na mé vlastní aktivitě, plnění jednotlivých úkolů, konzultacích mých pokroků a práce, a také pravidelném cvičení na klavír v průběhu kurzu.
ANO! Vím, že předpokladem pro vstup do tohoto kurzu je buď úspěšné zvládnutí základního kurzu pro dospělé začátečníky nebo ovládání rozsahu klavírních dovedností popsaných na předchozí stránce. Toto je plně v mé zodpovědnosti.
ANO! Vím, že pokud zjistím, že kurz není pro mě vhodný, mohu až do doby 30 dní od zahájení kurzu požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

Ke kurzu si můžete doobjednat i vytištěné výukové materiály

Výukové materiály jsem nechala vytisknout na kvalitní papír i s krásnou barevnou titulní stránkou a svázat kroužkovou vazbou, aby na klavíru pěkně pevně držely.

Pokud si chcete objednat tištěné výukové materiály, vyberte prosím také povinnou položku poštovné a balné.

Při současném objednání tištěných výukových materiálů a dárkového poukazu platíte jen jedno poštovné!

Prosím pečlivě vyplňte při objednávání vaši doručovací adresu. 🙂

Kurz můžete i darovat

Pokud chcete kurz darovat jako dárek pro své blízké, nabízím krásný celoroční dárkový poukaz vhodný k obdarování pro každou příležitost (Vánoce, narozeniny apod.).

Do poznámky k objednávce mi prosím napište jméno a email obdarovaného. Uvedu to na voucher a na email zašlu v den začátku kurzu přístupové údaje do členské sekce.

Vouchery zasílám v krásné stříbrné dárkové obálce, vždy doporučeně poštou do týdne od zaplacení objednávky, a k objednávce je nutné zvolit i položku doprava.

 Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Upozornění pro klienty mimo ČR: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si online kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.


      

Potřebujete poradit s objednávkou? Chcete se ještě na něco zeptat?
Napište mi na email eva@evasuchankova.cz, ráda vám poradím!

Kontakt

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů