Děkuji!

První díl Minikurzu pro klavír už je na cestě na váš email!

Dorazí tam během několika minutek. 🙂

Budu moc ráda, pokud mi po shlédnutí série napíšete, jak se vám líbila a jak vám pomohla. Napište mi i v případě, že budete mít nějaké dotazy nebo budete potřebovat radu či pomoc. Můj email je eva@evasuchankova.cz.

Moc si Minikurz užijte!

Důležité!

Pokud používáte SEZNAM.CZ, možná najdete můj email ve složce HROMADNÉ. Pokud ano, stačí email přetáhnout do složky Doručené, případně přidat email eva@evasuchankova.cz do kontaktů. Složku Hromadné můžete také úplně zrušit, kliknutím na ozubené kolečko vlevo dole v emailu, pak složka Hromadné, a odškrtnout obě políčka.

V případě jiných domén prosím zkontrolujte složku SPAM, PROMO apod. Email zaslaný na emailové adresy: centrum.cz, volny.cz, atlas.cz a email.cz může mít zpoždění z důvodů přísného spam filtru na těchto adresách. Pokud by email s první lekcí nedorazil, ozvěte se prosím na eva@evasuchankova.cz a společně to vyřešíme! 🙂

Co můžete dělat, než vám první díl minikurzu přijde

Přihlašte se k odběru mých článků a zajímavostí ze světa klavíru!
My Newsletter


Po vyplnění emailové adresy vám budu pravidelně posílat tipy ke cvičení na klavír, články, videa a informace o mých produktech, abyste pro své hraní na klavír mohli načerpat maximum inspirace a rad. Pokud by vás to přestalo bavit, můžete se z odběru mých emailů kdykoli zase jednoduše odhlásit. Vaše kontaktní údaje budu (Eva Lorenc, IČ: 03399893) opečovávat podle pravidel ochrany osobních údajů.

Staňte se fanoušky facebookové stránky Procházka světem klavíru a nechte se inspirovat dalšími zajímavostmi z klavírního světa!