Objednávka masterclassu
Hudební nauka pro klavíristy
ANO!
Objednávám online masterclass Hudební nauka pro klavíristy ve speciální akci se slevou 35 % za 1.890 Kč 1.234 Kč!

ANO!
Vím, že pokud během 14 dnů od zaplacení zjistím, že kurz není pro mne, mohu ho vrátit a využít garanci vrácení peněz a dostanu své peníze zpět.

ANO!
Vím, že samotný vstup do kurzu není zárukou, že se naučím dobře chápat hudební nauku. Úspěšné zvládnutí masterclassu závisí na mé vlastní aktivitě, plnění jednotlivých úkolů a pokynů v kurzu.

ANO!
Vím, že přístupové údaje do členské sekce mi automaticky přijdou v samostatném e-mailu ihned po přijetí platby. S výukou potom mohu začít kdykoli, kurz není časově omezený.

Milá Evičko, i když jsem celý masterclass Hudební nauky pro klavíristy ještě neprošla, jsem z něj nadšená. Ve Vašem podání je hudební nauka srozumitelná a pochopitelná i pro laiky jako jsem já. Líbí se mi jeho zpracování a maximálně mi vyhovuje, že se s hudební teorií mohu seznamovat postupně v neomezeném čase. Oceňuji Vaše hudební nápady a názorná videa, myslím si, že jsou přínosná pro všechny nadšence pro hru na klavír.

Dana Bystřická

Dobrý den, kurz jsem absolvovala celý a považuju ho za velmi zdařilý. Byla jsem z něj doslova nadšená. Předpokládá, že se k němu budu vracet při čtení notových zápisů ke skladbám. Doporučila jsem ho i kamarádovi.

Nina Vacková

Abyste se stali studenty tohoto skvělého masterclassu,
stačí už jen pečlivě vyplnit následující informace. 🙂

Potřebujete poradit s objednávkou? Chcete se ještě na něco zeptat?
Napište mi na email eva@evasuchankova.cz, ráda vám poradím!

      

Kontakt | Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů