Masterclass 4 děkuji

Objednávka dokončena

Blahopřeji ke vstupu do masterclassu filmových melodií!

V masterclassu se budeme věnovat výuce slavných filmových melodií pro klavír. V členské sekci uvidíte, které filmové melodie máte odemčené. Pokud v budoucnu přikoupíte další moje návody, budou se vám v členské sekci automaticky odemykat.

Co se bude dít teď:

  1. Na váš email jsem poslala zálohovou fakturu, a hned poté, co ji uhradíte, vám obratem přijde také daňový doklad jako potvrzení o zakoupení přístupu do kurzu.
  2. Přístupové údaje do členské sekce vám přijdou automaticky v samostatném emailu ihned po přijetí platby za masterclass.
  3. Důležité upozornění ohledně vašich emailových klientů: Pokud používáte seznam.cz, možná vám moje emaily spadnou do složky HROMADNÉ. V případě jiných domén, jako je centrum.cz, atlas.cz, volny.cz prosím kontrolujte pravidelně složky SPAM, PROMO apod. Tyto emailové adresy můžou mít zpoždění z důvodů přísného spam filtru na těchto adresách. Pokud by vám moje emaily vůbec nedorazily, ozvěte se prosím na eva@evasuchankova.cz, zatím se mi to vždy podařilo s klienty nějak vyřešit. 🙂
  4. Teď už se můžete jenom těšit!

zpět na hlavní stránku