Objednávka dokončena

Blahopřeji ke vstupu do tohoto masterclassu!

V masterclassu se naučíte zahrát skladbu Pro Elišku a přidáte se tak k tisícům, možná statisícům klavíristů po celém světě, kteří tuto skladbu nadšeně hrají a rozhodně by měla být součástí vašeho repertoáru! Naučíte se toho ale ještě mnohem více, než jen tuto skladbu. Postarám se o to, abyste z masterclassu odcházeli obohaceni po všech stránkách vašeho pianismu! Zlepšíte se technicky, úhozově i interpretačně a připravíte se na hraní dalších skladeb na podobné či vyšší úrovni, než je Eliška.

Co se bude dít teď:

  1. Na váš email jsem poslala zálohovou fakturu, a hned poté, co ji uhradíte, vám obratem přijde také daňový doklad jako potvrzení o zakoupení přístupu do kurzu.
  2. Přístupové údaje do členské sekce vám přijdou automaticky v samostatném emailu ihned po přijetí platby za masterclass.
  3. Důležité upozornění ohledně vašich emailových klientů: Pokud používáte seznam.cz, možná vám moje emaily spadnou do složky HROMADNÉ. V případě jiných domén, jako je centrum.cz, atlas.cz, volny.cz prosím kontrolujte pravidelně složky SPAM, PROMO apod. Tyto emailové adresy můžou mít zpoždění z důvodů přísného spam filtru na těchto adresách. Pokud by vám moje emaily vůbec nedorazily, ozvěte se prosím na eva@evasuchankova.cz, zatím se mi to vždy podařilo s klienty nějak vyřešit. 🙂
  4. Teď už se můžete jenom těšit!

zpět na hlavní stránku