Objednávka masterclassu
Hudební nauka pro klavíristy

ANO!
Objednávám online masterclass Hudební nauka pro klavíristy, ve kterém je látka z hudební nauky vysvětlována na míru pro hráče na klavír.

ANO!
Vím, že pokud během 14 dnů od zaplacení zjistím, že kurz není pro mne, mohu ho vrátit a využít garanci vrácení peněz a dostanu své peníze zpět.

ANO!
Vím, že samotný vstup do kurzu není zárukou, že se naučím dobře chápat hudební nauku. Úspěšné zvládnutí masterclassu závisí na mé vlastní aktivitě, plnění jednotlivých úkolů a pokynů v kurzu.

ANO!
Vím, že přístupové údaje do členské sekce mi automaticky přijdou v samostatném emailu ihned po přijetí platby. S výukou potom mohu začít kdykoli, kurz není časově omezený.

Upozornění pro EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si tento kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.

Upozornění pro ZUŠ a školy: Pokud chcete objednat tento masterclass pro vaše pedagogy, je třeba pro každého pedagoga zakoupit samostatný přístup do členské sekce. Jeden zakoupený přístup pro celou školu bohužel není možný. Prosím kontaktujte mě na emailu ohledně množstevní slevy.

Abyste se stali studenty tohoto skvělého masterclassu,
stačí už jen pečlivě vyplnit následující informace. 🙂

Potřebujete poradit s objednávkou? Chcete se ještě na něco zeptat?
Napište mi na email eva@evasuchankova.cz, ráda vám poradím!

      

Kontakt | Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů