OBJEDNÁVKA DOKONČENA

Blahopřeji ke vstupu do tohoto masterclassu!

V masterclassu se naučíte důležitá témata z hudební nauky, důkladně si vše procvičíte nejen na notovém papíře, ale také u klavíru i podle sluchu. Vše je připraveno na míru pro hráče na klavír a i velká sousta jsou rozporcována do menších kroků tak, abyste vše zvládli. Máte se rozhodně na co těšit! 🙂

Co se bude dít teď? 🙂

Na váš email jsem poslala zálohovou fakturu, a hned poté, co ji uhradíte, vám obratem přijde také daňový doklad jako potvrzení o zakoupení přístupu do masterclassu.

Kdy mi přijdou přístupy do členské sekce?

Přístupové údaje do členské sekce vám přijdou automaticky v samostatném emailu ihned po přijetí platby za masterclass.

Pokud již máte na mém webu zakoupený jiný masterclass, přihlásíte se do stejné členské sekce, kde se vám v menu otevře přístup do tohoto masterclassu.

Pokud jste si objednali rovnou i masterclass Kánon v D dur, budete mít ve stejné členské sekci zpřístupněný i tento další masterclass.

Co když mi od Evy nepřijde email?

Důležité upozornění ohledně vašich emailových klientů: Pokud používáte seznam.cz, možná vám moje emaily spadnou do složky HROMADNÉ. V případě jiných domén, jako je centrum.cz, atlas.cz, volny.cz prosím kontrolujte pravidelně složky SPAM, PROMO apod. Tyto emailové adresy můžou mít zpoždění z důvodů přísného spam filtru na těchto adresách. Pokud by vám moje emaily vůbec nedorazily, ozvěte se prosím na eva@evasuchankova.cz, zatím se mi to vždy podařilo s klienty vyřešit. 🙂

Teď už se můžete jenom těšit!

zpět na hlavní stránku