Masterclass Jak na skladbu Kánon v D dur
OBJEDNÁVKA

ANO!
Objednávám online masterclass, ve kterém se naučím hrát sólovou klavírní skladbu Kánon v D dur od J. Pachelbela v arranžmá Evy Lorenc. Vím také, že se v kurzu naučím efektivně pracovat s novou skladbou a dostanu od Evy řadu návodů na cvičení.

ANO!
Vím, že kurz není určen pro výuku hry na klavír pro začátečníky, ale pro mírně až středně pokročilé pianisty.

ANO!
Vím, že si přímo v kurzu mohu zvolit ze dvou obtížností výuky Kánonu v D dur.

ANO!
Vím, že pokud během 14 dnů od zaplacení zjistím, že kurz není pro mne, mohu ho vrátit a využít garanci vrácení peněz a dostanu své peníze zpět.

ANO!
Vím, že samotný vstup do kurzu není zárukou, že se naučím Kánon dobře zahrát. Úspěšné zvládnutí masterclassu závisí na mé vlastní aktivitě, plnění jednotlivých úkolů, konzultacích mých pokroků a práce, a také pravidelném cvičení na klavír v průběhu masterclassu.

ANO!
Vím, že přístupové údaje do členské sekce mi automaticky přijdou v samostatném emailu ihned po přijetí platby. S výukou potom mohu začít kdykoli, kurz není časově omezený.

Upozornění pro EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si tento kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.

Abyste se stali studenty tohoto skvělého masterclassu,
stačí už jen pečlivě vyplnit následující informace. 🙂

      

Potřebujete poradit s objednávkou? Chcete se ještě na něco zeptat?
Napište mi na email eva@evasuchankova.cz, ráda vám poradím!

Kontakt

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů