Protože jste na mém VIP seznamu zájemců o kurz pro začátečníky,

MÁM PRO VÁS DNES SPECIÁLNÍ NABÍDKU.

Povím Vám o ní osobně. 🙂

Přihlašování do podzimního běhu kurzu hry na klavír pro dospělé začátečníky, který začíná 16. 9. 2022, budu otevírat oficiálně zítra večer.

Vy máte ale možnost přihlásit se do kurzu už dnes

A pouze pro Vás do jsem připravila k přednostní přihlášce do kurzu speciální bonus navíc, který platí do dnešní půlnoci (dnes je středa 7. 9. 2022). 

A samozřejmě budete mít automaticky nárok i na všechny další bonusy, které v průběhu přihlašování do kurzu v následujícím týdnu odhalím. 

BONUS POUZE PRO VÁS

Když se přihlásíte do kurzu dnes, 7. 9. 2022 do půlnoci, získáte navíc:
1. pozvání na motivační živé vysílání se mnou, na kterém zodpovím jakékoli Vaše klavírní otázky a osobně Vás podpořím na Vaší klavírní cestě
2. A protože mám zrovna dneska narozeniny, přidám Vám ještě navrch záznam skvělého webináře Jak pracovat s novou klavírní skladbou.
KDY: Oba bonusy - pozvání na call se mnou i záznam webináře - Vám pošlu poté, co projdete všemi 8 týdny kurzu. Vím, že největší hodnotu Vám bonusy přinesou právě v momentě, kdy budete mít kurz dokončený.

DALŠÍ BĚH KURZU ZAČÍNÁ UŽ 16. 9. 2022. POKUD JSTE PŘIPRAVEN/A SPLNIT SI VÁŠ SEN A NAUČIT SE HRÁT NA KLAVÍR, TĚŠÍM SE NA VÁS UVNITŘ KURZU!

Máte ke kurzu nebo k této tajné nabídce nějaké otázky? Napište mi na e-mail info@evalorenc.cz, během dne Vám ráda odpovím.

© 2022 Eva Lorenc | Ochrana osobních údajů

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00