Klavírní studio Evy Suchánkové

Blanická 9, Praha 2 – Vinohrady, 120 00

Chcete se naučit hrát na klavír?
Pomůžeme vám splnit váš sen!

Naše klavírní studio poskytuje profesionální soukromé vyučování hry na klavír v Praze pro děti již od 5 let věku, mladistvé i dospělé. Rádi se s vámi budeme věnovat hudbě, kterou máte rádi, přes skladatele klasické hudby od baroka, klasicismu a romantismu až po popovou a filmovou hudbu.

Budeme se vám věnovat od úplných začátků, nebo vám pomůžeme rozvíjet vaše dovednosti, pokud jste již v minulosti na klavír hráli a chtěli byste se zlepšit.

Velmi pokročilé úspěšně připravujeme na přijímací zkoušky na konzervatoře či vysoké školy pedagogického zaměření, kde je potřeba udělat talentovou zkoušku ze hry na klavír, nebo na další různé zkoušky ze hry na klavír či vystoupení.

Přijímáme všechny, kteří mají chuť věnovat se hudbě formou hry na klavír a respektujeme individuální úroveň a pokroky každého žáka. Během školního roku pořádáme pravidelně zejména pro naše mladší žáky klavírní koncerty, na kterých se mohou o získané dovednosti podělit se svými rodinami a přáteli. Naše koncerty jsou vždy hojně navštěvované a mají úžasnou úroveň i atmosféru.

Pokud si nejste jistí, zda je hra na klavír právě pro vás či vaše dítě, přijďte si to vyzkoušet.

PŘEJÍT NA STRÁNKY STUDIA

Budeme se těšit na společné hodiny klavíru s vámi!