Je u Vás doma cvičení na klavír za trest? Potřebujete motivovat Vaše děti ke cvičení na klavír, ale místo toho jen bojujete?

Takhle to být nemusí!​

Nechte si ode mě zdarma poslat emailem ebook Jak motivovat děti ke cvičení na klavír. Vložila jsem do něj svoje životní i pedagogické zkušenosti a poradím vám, jaké způsoby motivace fungují a co můžete doma vyzkoušet.

Je u Vás doma cvičení na klavír za trest? Potřebujete motivovat Vaše děti ke cvičení na klavír, ale místo toho jen bojujete?

Takhle to být nemusí!

Nechte si ode mě zdarma poslat emailem e-book Jak motivovat děti ke cvičení na klavír. Vložila jsem do něj svoje životní i pedagogické zkušenosti a poradím vám, jaké způsoby motivace fungují a co můžete doma vyzkoušet.

Cvičení na klavír není za trest! Chvíle u klavíru jsou báječné a i u vás doma to může probíhat v pohodě a v klidu!

Tento e-book je pro rodiče, kteří:

Chci zaslat ebook zdarma

Již 2017 rodičů efektivně motivuje své děti ke cvičení na klavír. Přidáte se také?

Dobrý den, Evi, stáhla jsem si e-book Jak motivovat děti ke cvičení na klavír. Moc děkuji, my jsme se syny ve fázi, o které píšete. Chtěli hrát, bavilo je to, teď je to nebaví, mě nebaví je nutit a výsledek je, že nechtějí hrát. Děkuji za cenné rady, určitě Váš e-book doporučím i v ZUŠ, ať si stáhnou rodiče, je nás opravdu mnoho s podobnými problémy. Přeji pěkný den.
Monika Dočekalová
maminka

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

Zvu vás na workshop ZDARMA

Zrychlete své klavírní pokroky

aneb jak si vystavět repertoár

Naučte se využít čas u klavíru efektivně, strategicky plánovat svůj repertoár, a vytvořte si jasný plán, co hrát v roce 2024!

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00