pexeso

Krásný dobrý den,

děkuji vám za objednání PEXESA HUDEBNÍ NAUKA HRAVĚ.

Na váš email byla nyní odeslána faktura. Pokud jste již zaplatili, přijde vám do vaší emailové schránky nejprve daňový doklad, a poté do cca 10 minut pexeso včetně bonusového mini-eBooku.

Pokud jste zvolili platbu bankovním převodem, přijde vám vše ihned po obdržení platby, což obvykle trvá 1-2 pracovní dny.

Důležité! Pokud používáte SEZNAM.CZ, možná najdete můj email ve složce HROMADNÉ. V případě jiných domén prosím zkontrolujte složku SPAM, PROMO apod. E-book zaslaný na emailové adresy: centrum.cz, volny.cz, atlas.cz a email.cz můžou mít zpoždění z důvodů přísného spam filtru na těchto adresách.

V případě, že nemůžete email s produktem v poště najít, prosím napište mi email na eva@evasuchankova.cz a vyřešíme to obratem společně.

eva5m

Pexeso i bonusový mini-eBook jsou ve formátu PDF, k jejich otevření tedy potřebujete program na otevírání PDF souborů, jako je např. Adobe Reader. 

Pokud byste měli jakékoli potíže se stažením či otevřením souboru, kontaktujte mě prosím a společně to vyřešíme!

Přeji mnoho zábavy a dobré nálady s hudební naukou!

– Eva Suchánková

Co můžete zatím dělat, než vám pexeso přijde:

Staňte se fanoušky facebookové stránky Procházka světem klavíru, dejte stránce LIKE a nechte se inspirovat dalšími zajímavostmi z klavírního světa.

Začtěte se do některého článku na mém blogu.
Píšu o různých tématech ze světa klavíru, která zajímají rodiče a učitele dětí, nebo dospělé hráče. Na můj blog můžete přejít TADY>>.
Podívejte se na dalších eBooky, které jsem pro vás připravila. K nejoblíbenějším patří eBook Pohádkově snadné čtení not pro malé klavíristy. Najdete ho TADY>>.
Chcete si brouzdat po svém? 🙂
Vrátit na hlavní stránku se můžete TADY>>.