OBJEDNÁVKA E-PEXESA
„HUDEBNÍ
NAUKA HRAVĚ“

Po vyplnění objednávky a uhrazení částky tedy získáváte:

  • 5x e-pexeso „Hudební nauka hravě“
  • BONUS zdarma – mini-eBook se seznamem správných dvojic a vysvětlivami hudebních zkratek a značek v hodnotě 89 Kč

ANO! Vím, že pexeso si musím vytisknout, aby bylo možné ho hrát.
ANO! Vím, že pokud bych s produktem nebyl/a spokojen/a, mohu ho bez udání důvodu kdykoliv během prvních 14 dnů vrátit a dostanu své peníze zpět.

Upozornění pro ZUŠ, školy, učitele a organizace: Chcete-li užívat e-pexeso HUDEBNÍ NAUKA HRAVĚ ve výuce, vyberte prosím v objednávkovém formuláři možnost zakoupení pexesa s multilicencí. Proč? Protože zákon o autorských právech vám neumožňuje elektronické produkty kopírovat a šířit bez této licence. Elektronický produkt je z právního hlediska považován za software, a proto je jeho šíření na rozdíl od tištěného produktu nelegální. Multilicence vám nabízí neomezené šíření pexesa mezi pracovníky školy (firmy) výhradně pro potřebu školy a jejích žáků a není časově omezená.


Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Vyplňte, prosím, pečlivě následující informace:

Potřebujete poradit s objednávkou? Chcete se na něco zeptat? Můj email je eva@evasuchankova.cz. Ráda vám pomohu! 🙂


gopay_bannery-barevne

Kontakt

Obchodní podmínky