OBJEDNÁVKA DOKONČENA


Gratuluji k rozhodnutí pokračovat dál po vaší klavírní cestě! 🙂

Čeká vás nabitý online kurz, ve kterém posunete své hraní na klavír zase na další úroveň! 🙂

Poznáte způsob práce s různými stylovými obdobími, zapracujeme na zvuku, tvorbě tónu a používání různých druhů úhozu, a naučíte se hrát mnoho nových krásných skladeb!

Co se bude dít teď:

1. Na váš email jsem poslala zálohovou fakturu, a hned poté, co ji uhradíte, vám obratem přijde také daňový doklad jako potvrzení o zakoupení přístupu do kurzu.

2. Hned po zaplacení vám také přijde email s výukovými materiály ke kurzu, abyste měli dostatek času si je vytisknout, než kurz začne. Email bude obsahovat důležité informace o začátku kurzu, a také slevové kódy pro nákup klavírů, pokud byste se rozhodli upgradovat třeba z keyboardu.

3. Důležité pokud email po zaplacení nepřijde: Pokud používáte seznam.cz, možná najdete můj email ve složce HROMADNÉ. V případě jiných domén prosím zkontrolujte složku SPAM, PROMO apod. E-book zaslaný na emailové adresy: centrum.cz, volny.cz, atlas.cz a email.cz můžou mít zpoždění z důvodů přísného spam filtru na těchto adresách. Pokud by vám email vůbec nedorazil, ozvěte se prosím na eva@evasuchankova.cz a společně to vyřešíme!

4. Přístupy do členské sekce kurzu posílám emailem v sobotu 9. ledna 2021, kdy kurz odstartujeme. Pokud už jste absolvovali kurz pro dospělé začátečníky, zůstáváte ve stejné členské sekci a použijete stejné přístupové údaje, pouze na úvodní straně najdete odemčený vstup do kurzu pro mírně pokročilé. Pošlu vám určitě odkaz. 🙂

Teď už se můžete jenom těšit! 🙂

zpět na hlavní stránku