Objednávka dokončena

Gratuluji k rozhodnutí pokračovat dál po vaší klavírní cestě! 🙂

Čeká vás nabitý online kurz, ve kterém posunete své hraní na klavír zase na další úroveň! 🙂

Poznáte způsob práce s různými stylovými obdobími, zapracujeme na zvuku, tvorbě tónu a používání různých druhů úhozu, a naučíte se hrát mnoho nových krásných skladeb!

Co se bude dít teď:

  1. Na váš email jsem poslala zálohovou fakturu, a hned poté, co ji uhradíte, vám obratem přijde také daňový doklad jako potvrzení o zakoupení přístupu do kurzu.
  2. Hned po zaplacení vám také přijde e-mail s výukovými materiály ke kurzu, abyste měli dostatek času si je vytisknout, než kurz začne. Email bude obsahovat důležité informace o začátku kurzu, a také slevové kódy pro nákup klavírů, pokud byste se rozhodli upgradovat třeba z keyboardu.
  3. Důležité upozornění ohledně vašich e-mailových klientů: Pokud používáte seznam.cz, možná vám moje e-maily spadnou do složky HROMADNÉ. V případě jiných domén, jako je centrum.cz, atlas.cz, volny.cz prosím kontrolujte pravidelně složky SPAM, PROMO apod. Tyto e-mailové adresy můžou mít zpoždění z důvodů přísného spam filtru na těchto adresách. Pokud by vám moje e-maily vůbec nedorazily, ozvěte se prosím na eva@evasuchankova.cz, zatím se mi to vždy podařilo s klienty nějak vyřešit. 🙂
  4. Teď už se můžete jenom těšit!

zpět na hlavní stránku