Opakování online kurzu hry na klavír


pro mírně pokročilé dospělé

Milí studenti,

stejně jako u kurzu pro začátečníky, i u mírně pokročilého kurzu vám nabízím možnost opakování celého kurzu.

Nikdy není na škodu se vrátit zpět ke starým skladbám či cvičením, protože každý klavírista vždy zjistí, že v nich objevuje zcela jiné a nové zákonitosti, než při úplně prvním setkání s nimi. Navíc, pokud jste v minulém ročníku tohoto kurzu třeba nestihli docvičit a zkonzultovat všechny skladby, máte nyní příležitost. 😉

Při opakování již v minulosti nacvičených skladeb se můžete dostat daleko více do hloubky, doladit techniku hry a více opečovat i hudební výraz a prožitek ve skladbách.

Opakování repertoáru je přirozenou součástí pianistického vývoje i u profesionálních hudebníků. Sama jsem nesčetněkrát opakovala již v minulosti nacvičené skladby na řadu koncertních vystoupení, takže mluvím i z vlastní zkušenosti.

Každé opakování přitom přináší něco nového. Skvělé ale je, že:

  • Skladbu už jste jednou uměli. Vaše hlava i prsty se ji tudíž nebudou muset učit úplně znova od začátku! Máte na co navázat, takže čtení not, počítání rytmu ani prstoklady už pro vás nebudou tak náročné.
  • Skladbu postupně „oprášíte“ a velmi rychle ji dostanete do původní formy. Z tohoto bodu je pak už jen cesta dál k dalšímu vylepšování, hlubší práci s výrazem a lepšímu provedení.
  • Pokud jste se v kurzu poprvé neučili skladby zpaměti, nyní máte skvělou příležitost. Výuka skladeb zpaměti je totiž důležitou součástí vašeho pianistického rozvoje. Hra zpaměti je u klavíru velmi důležitá, pomáhá totiž rozvíjet vaši hudební paměť, která je nezastupitelná pro plynulou hru i pro budoucí výuku delších a náročnějších skladeb!
  • A určitě neuškodí si zopakovat také veškerou hudební teorii, kterou jsme v kurzu probrali…;-)

Proto vám nabízím možnost opakování online kurzu pro mírně pokročilé v rámci dalšího ročníku kurzu.

Kurz otevírám pouze 1x ročně a trvá 12 týdnů. Další ročník začíná v sobotu 9. 1. 2021.

Po těchto 12 týdnů budete mít:

  • průvodní emaily po celou dobu trvání kurzu
  • možnost využít 3x obsáhlou zpětnou vazbu na skladby a cvičení po každých dvou dokončených modulech kurzu (zpětnou vazbu natáčíme pouze v době trvání kurzu!) + 1x zpětná vazba navíc až na 3 skladby z kurzu, které se rozhodnete připravit na online koncert
  • přístup do uzavřené facebookové skupiny nového ročníku kurzu
  • zapojit se znovu do živé klavírní atmosféry, která má moc vás strhnout a motivovat na sobě dál pracovat. 🙂

Pokud vám tato zpráva udělala radost, stačí vyplnit objednávku opakování kurzu níže. 🙂 Budu se na všechny z vás, kteří se rozhodnete kurz zopakovat, moc těšit.

Ke kurzu můžete dokoupit krásný dárkový poukaz, který vám pošlu poštou/zásilkovnou. Můžete také doobjednat tištěné výukové materiály, které do 29.11.2020 získáte v akci zdarma jen za poštovné!

Cena za kompletní opakování kurzu je 1 590 Kč včetně 21% DPH.

Upozornění pro nákup mimo ČR: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si online kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.


      

Potřebujete poradit s objednávkou? Chcete se ještě na něco zeptat?
Napište mi na email eva@evasuchankova.cz, ráda vám odpovím!

Kontakt | Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů