Vážení zájemci,

chodí mi denně dotazy na další běh kurzu. Ten bude startovat pro váš zájem už 2.5.2020. Počítejte letos určitě s podzimním během kurzu, který začne 3.10.2020. V objednávce do políčka poznámka můžete napsat, který běh preferujete – JARO / PODZIM. Pokud pole necháte prázdné, automaticky si vás zařadím do květnového jarního běhu 2020.

A navíc novinka!

Nabízím vám možnost vstoupit do kurzu již nyní – samostatně můžete začít pracovat na lekcích a učit se hrát na klavír pod vedením lekcí v mém kurzu. V hromadném startu kurzu pak budete procházet celým kurzem znovu pod mým pečlivým vedením a budete moci využívat zpětné vazby na vaše hraní.

ANO! Objednávám online kurz hry na klavír pro dospělé začátečníky, ve kterém se naučím hrát na klavír od úplných začátků po mírné pokročilou úroveň.
ANO! Vím, že další běhy kurzu začínají v květnu 2020 a v říjnu 2020. Přístupové údaje do členské sekce kurzu mi budou doručeny po uhrazení objednávky, začnu pracovat na lekcích samostatně dle svých časových možností a pak hromadně s dalšími studenty projdu celým kurzem pod vedením Evy Lorenc a budu moci využívat všechny zpětné vazby po dobu následujících 6 týdnů.
ANO! Vím, že během prvních 14 dnů od doručení přístupových údajů do členské sekce kurzu mohu využít garanci vrácení peněz, kurz vrátit a dostanu své peníze zpět.
ANO! Vím, že samotný vstup do kurzu není zárukou, že se naučím hrát na klavír. Úspěšné zvládnutí kurzu závisí na mé vlastní aktivitě, plnění jednotlivých úkolů, konzultacích mých pokroků a práce, a také pravidelném cvičení na klavír v průběhu kurzu.
ANO! Vím, že pro absolvování tohoto kurzu potřebuji mít minimálně po dobu trvání kurzu k dispozici klavír, na kterém budu moct cvičit.
ANO! Vím, že ihned po zaplacení objednávky kurzu dostanu emailem výukové materiály ke kurzu, slevu na nákup akustického klavíru v prodejně Piano Classic, a slevu na nákup digitálního piana v eshopu CMIAS.cz.

Upozornění pro EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si online kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.

Krásný hudební dárek pro vaše blízké

Pokud chcete kurz darovat jako dárek pro své blízké, nabízím krásné celoroční vouchery vhodné k obdarování pro každou příležitost (Vánoce, narozeniny, dárek pro kolegu/kolegyni apod.). Vybrat si můžete ze světlé a tmavé varianty.

Do poznámky k objednávce mi prosím napište jméno a email obdarovaného. Uvedu to na voucher a na email zašlu v den začátku kurzu přístupové údaje do členské sekce. 🙂

 

Vouchery zasílám v krásné stříbrné dárkové obálce, vždy doporučeně poštou do týdne od zaplacení objednávky, a k ceně kurzu přičítám 69 Kč za poštovné a balné.

Abyste se stali studenty kurzu, stačí pečlivě vyplnit následující informace. 🙂

Prosím zkontrolujte si vaši správnou doručovací adresu. Během kurzu vám přijde domů nečekaný dáreček a byla by škoda, kdyby někde zabloudil. 🙂


      

Potřebujete poradit s objednávkou? Chcete se ještě na něco zeptat?
Napište mi na email eva@evasuchankova.cz, ráda vám poradím!

Kontakt

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů