Objednávka

Online kurzu hry na klavír pro dospělé začátečníky

13. běh online kurzu startuje 2. 10. 2021!

  • ANO! Objednávám online kurz hry na klavír pro dospělé začátečníky, ve kterém se naučím hrát na klavír od úplných začátků po mírné pokročilou úroveň.
  • ANO! Vím, že další běh kurz začíná 2. 10. 2021. Přístupové údaje do členské sekce kurzu mi budou doručeny v den začátku kurzu na email zadaný v objednávce.
  • ANO! Vím, že pro absolvování tohoto kurzu potřebuji mít minimálně po dobu trvání kurzu k dispozici klavír, na kterém budu moct cvičit.
  • ANO! Vím, že ihned po zaplacení objednávky kurzu dostanu emailem výukové materiály ke kurzu, slevu na nákup akustického klavíru v prodejně Piano Classic, a slevu na nákup digitálního piana a příslušenství v eshopu CMIAS.cz.
  • ANO! Vím, že samotný vstup do kurzu není zárukou, že se naučím hrát na klavír. Úspěšné zvládnutí kurzu závisí na mé vlastní aktivitě, plnění jednotlivých úkolů, konzultacích mých pokroků a práce, a také pravidelném cvičení na klavír v průběhu kurzu.
  • ANO! Vím, že během prvních 14 dnů od doručení přístupových údajů do členské sekce kurzu mohu využít garanci vrácení peněz, kurz vrátit a dostanu své peníze zpět.

Krásný hudební dárek pro vaše blízké

Pokud chcete kurz darovat jako dárek pro své blízké, nabízím krásné celoroční vouchery vhodné k obdarování pro každou příležitost (Vánoce, narozeniny, dárek pro kolegu/kolegyni apod.). Vybrat si můžete ze světlé a tmavé varianty.

Do poznámky k objednávce mi prosím napište jméno a email obdarovaného. Uvedu to na voucher a na email zašlu v den začátku kurzu přístupové údaje do členské sekce. 🙂

Vouchery zasílám v krásné stříbrné dárkové obálce, vždy doporučeně poštou do týdne od zaplacení objednávky, a k ceně kurzu přičítám 69 Kč za poštovné a balné.

Pečlivě vyplňte následující informace…

…a staňte se členem tohoto běhu kurzu! 🙂

Upozornění pro EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si online kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.

Prosím zkontrolujte si vaši správnou doručovací adresu. Během kurzu vám přijde domů nečekaný dáreček a byla by škoda, kdyby někde zabloudil. 🙂

Potřebujete poradit s objednávkou? Chcete se na něco zeptat?
Můj email je eva@evasuchankova.cz. Ráda vám pomohu! 🙂

Kontakt | Obchodní podmínky