Masterclass filmových melodií objednávka

Objednávka

Masterclassu Filmových melodií

  • ANO! Objednávám online masterclass Filmových melodií a níže v objednávkovém formuláři si zvolím, ke kterým skladbám a výukovým videím chci mít v členské sekci přístup.
  • ANO! Vím, že masterclass není určen pro výuku hry na klavír pro úplné začátečníky, ale pro mírně až středně pokročilé pianisty.
  • ANO! Vím, že pokud během 14 dnů od zaplacení zjistím, že kurz není pro mne, mohu ho vrátit a využít garanci vrácení peněz a dostanu své peníze zpět.
  • ANO! Vím, že samotný vstup do masterclassu není zárukou, že se naučím dobře skladby zahrát. Úspěšné zvládnutí masterclassu závisí na mé vlastní aktivitě, plnění jednotlivých úkolů a také na tom, zda budu doma poctivě cvičit na klavír.

Pečlivě vyplňte následující informace…
…a zahrajte si na klavír vaši oblíbenou filmovou hudbu!
Upozornění pro EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si online kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.

Potřebujete poradit s objednávkou? Chcete se na něco zeptat?
Můj email je eva@evasuchankova.cz. Ráda vám pomohu! 🙂

Kontakt | Obchodní podmínky